جستجو
پرچم
En
رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
 • برزیل

 • دلتابان، برگزیده برتر ملی گردشگری

 • بازدید از آبشارهای ایگواسو و برنامه مهیج قایق سواری در آبشارها در تورهای نوروزی

 • اقامت در هتل 5* فوق تاپ اورینت اکسپرس مشرف بر آبشار ایگواسو

 • ساحل کوپاکابانا ریودوژانیرو برزیل

 • ماکوکو سافاری

 • شوگرلف

 • سائوپائولو

 • ساحل کوپاکابانا

 • شوگرلف

 • رستوران شوراسکاریا

 • چشم انداز آبشار از هتل

 • ماکوکو سافاری

 • تله کابین شوگرلف

 • نهایت هیجان

 • ایگواسو

 • بر فراز آبشار

برزیل

نام رسمی: جمهوری فدراتیو برزیل 
پایتخت: برازیلیا 
تاریخ استقلال: 1822
مساحت: 8/547/404 کیلومتر مربع (پنجمین کشور جهان)
جمعیت: 200/000/000 نفر
نوع حکومت: جمهوری چند حزبی فدراتیو 
نژاد: سفید پوست، دورگه، سیاهپوست و ...
دین: کاتولیک، پروتستان و ...
زبان: پرتغالی (زبان رسمی)
واحد پول: رئال 
شهرهای مهم: سائوپائولو – ریودوژانیرو – سالوادور – بلوهوریزونت  – فورتالزا 

برزیل یا جمهوری فدراتیو برزیل کشوری در قاره‌ی آمریکای جنوبی است که تقریباً نیمی از این قاره را در برگرفته است. برزیل با 8,515,767 کیلومتر مربع مساحت، پس از کشور‌های روسیه، کانادا، چین و ایالات متحده آمریکا، پنجمین کشور دنیا از نظر وسعت است. این کشور با تمامی کشورهای آمریکای جنوبی به جز شیلی و اکوادور مرز مشترک دارد. این کشور از جنوب با اروگوئه، از جنوب غربی با آرژانتین، پاراگوئه و بولیوی، از غرب با پرو، از شمال غربی با کلمبیا و از شمال با ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسوی هم مرز است. عمده‌ی بستر رودخانه‌ی آمازون، طولانی‌ترین رود جهان به همراه بکرترین جنگل‌های بارانی دنیا همگی در کشور برزیل قرار دارند. این کشور دارای هیچ گونه ناحیه‌ی بیابانی و همچنین سردسیری نیست و اکثریت مناطق آن گرمسیری و نیمه گرمسیری هستند. برزیل همچنین پنجمین کشور پرجمعیت دنیاست که یک سوم جمعیت آمریکای جنوبی در این کشور زندگی می‌کنند.

برازیلیا
برازیلیا پایتخت مدرن برزیل در ارتفاعات ۱۰۰۰ متری از سطح دریا در میان دشتی هموار از فلات مرکزی برزیل واقع شده و دارای آب و هوای معتدل و خشک است.
طرح کلی شهر برازیلیا شبیه به یک هواپیمای مسافربری است. در این طرح، مرکز تجاری، بلوک‌های آپارتمانی مسکونی و سفارتخانه‌های خارجی قسمت‌های بالهای آن را اشغال کرده‌اند و اداره‌های دولتی بدنه آن را پر می‌کنند. مراکز کلیدی حکومتی شامل اداره ریاست جمهوری کنگره دادگاه عالی در میدان قوای سه‌گانه، در دماغه این هواپیما و در قسمت شرق این شهر جای داده شده‌اند. محل اقامت رئیس جمهور که «قصر طلوع» نامیده می‌شود، در کرانه غربی دریاچه پارانوا قرار دارد.
سائوپائولو
شهر سائوپائولو پرجمعیت‌ترین شهر آمریکای جنوبی است و یکی از بزرگترین شهرهای جهان در میان تپه‌های ارتفاعات «سرادومار» و در ۶۰ کیلومتری شهر بندری «سانتوس»، مهمترین بندر برزیل در ارتفاع ۷۳۰ متری از سطح دریا واقع شده است. آب و هوای آن زیر استوایی و معتدل است. متوسط دمای تابستانی آن بین ۱۹ درجه تا ۲۷ درجه و متوسط دمای زمستان آن بین ۱۰ درجه تا ۲۰ درجه سانتی گراد متغیر است. این شهر درسال ۱۵۵۴ میلادی توسط مبلغین مذهبی بنا شد و به نام یکی از آنان پائولوی مقدس Sao Paulo نام گرفت.

سائوپائولو مرکز تجاری و مالی برزیل است. بیش از نیمی از تولیدات صنعتی کشور تنها مربوط به این شهر و مناطق اطراف آن می‌باشد. به لحاظ اقتصادی، تجاری، جمعیتی نیز مهمترین و پیشرفته‌ترین شهر برزیل است.
 همچنین شهر دارای سه فرودگاه می‌باشد: فرودگاه کنگنیاس در ۹ کیلومتری جنوب مرکز شهر واقع شده و پروازهای داخلی به نقاط مختلف کشور از آن انجام می‌گیرد و شلوغ‌ترین فرودگاه کشور است. فرودگاه بین‌المللی گورولیوس در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر که مهمترین فرودگاه بین‌المللی برزیل است و بیشترین تعداد پروازهای خارجی برزیل از این فرودگاه انجام می‌شود و دیگری فرودگاه کوچک campo de marte در ۴ کیلومتری شمال مرکز شهر که تنها برای پرواز بالگردها و هواپیماهای شخصی قابل استفاده است.
ریودوژانیرو
دومین شهر بزرگ و پرجمعیت برزیل بر کرانه اقیانوس اطلس و مرکز ایالت ریودوژانیرو است. وقتی کاشفان پرتغالی در اول ژانویه ۱۵۰۲ میلادی به دهانه خلیج «گوانابارا» یعنی محل فعلی شهر رسیدند آن را مدخل رودخانه بزرگی تصور کردند و آن را به پرتغالی ریودوژانیرو، یعنی رود ژانویه نامیدند.
آب و هوای ریو، استوایی با میانگین بارندگی سالانه ۱۱۷۰ میلیمتر می‌باشد. میانگین متوسط دمای سالانه آن بین ۲۰ تا ۳۰ درجه می‌باشد.
صنعت گردشگری:
گردشگری یکی از صنعت‌های اصلی کشور برزیل قلمداد می‌شود و دو شهر ریودژانیرو و سائوپولو بیشترین تعداد گردشگر را در بین تمامی شهرهای برزیل به خود اختصاص داده‌اند. با سفر به برزیل نه تنها با میراث فرهنگی عمدتاً به جای مانده از دوران استعمار پرتغالی‌ها آشنا خواهید شد، بلکه از طبیعت بکر و بی‌نظیر آن نیز بهره‌مند خواهید شد. پس از سال 2000 میلادی، صنعت گردشگری رشد ناباورانه‌ای در این کشور داشته است و امروزه این کشور بیشترین سهم گردشگر را در تمامی قاره‌ی آمریکای جنوبی به خود اختصاص داده است. از اصلی‌ترین جاذبه‌های طبیعی این کشور می‌توان به جنگل‌های آمازون، رودخانه‌ی آمازون، جنگل‌ها و پارک‌های جنگلی ملی بی‌شمار دیگر در سراسر برزیل مانند پارک جنگلی تیجوکا و پارک جنگلی ایگواسو و سواحل و خلیج‌های بی‌نظیر و رویایی اشاره کرد. به دلیل دسترسی آسان به اکثر جاذبه‌های طبیعی این کشور، امروزه برزیل رشد قابل توجهی در زمینه‌ی اکوتوریسم نشان داده است.

چندی از مناطق معروف میراث جهانی یونسکو در برزیل:

- مناطق جنگلی حفاظت شده‌ی سواحل جنوب شرقی اقیانوس اطلس: این مناطق مجموعه‌ای از جنگل‌های گرمسیری و نیمه‌گرمسیری، کوهستان‌ها و مرداب‌ها با گونه‌های گیاهی و جانوری بی‌نظیر و متنوع است. این مجموعه شامل 25 منطقه‌ی حفاظت شده‌ی مجزاست که بین دو ایالت پارانا و سائوپائولو قرار گرفته است.

- شهر برازیلیا: این شهر پر جنب و جوش در سال 1960 میلادی به عنوان پایتخت جدید کشور برزیل انتخاب گردیده است. پایتخت پیشین این کشور شهر ریودژانیرو بود اما به دلیل موقعیت مرکزی برازیلیا این شهر به عنوان پایتخت جدید در نظر گرفته شد. این شهر به دلیل معماری شهری بی‌نظیر آن و ساختمان‌های دولتی آن که عمدتاً توسط معمار مشهور مدرن، اسکار نیمار، انجام گرفته است در سال 1987 میلادی به فهرست میراث جهانی یونسکو اضافه شده است.

- جزایر برزیلی واقع در اقیانوس اطلس: دو جزیره‌ی فرناندو دِ نورونیا و آتول داس روکاس دو جزیره‌‌ای هستند که به دلیل تنوع بی‌نظیر گیاهی و جانوریشان بهشت هر جانورشناس و گیاه‌شناسی هستند.

- منطقه‌ی حفاظت شده‌ی مرکزی آمازون: این منطقه با 6 میلیون هکتار مساحت بزرگترین منطقه‌ی حفاظت شده‌ی اطراف رودخانه‌ی آمازون است. این منطقه با اکوسیستم‌های متفاوت از جمله رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و جنگل‌های انبوه، زیستگاه جانوران گوناگونی است که بسیاری مختص همین منطقه هستند.

- بافت تاریخی شهرهای سائو لوئیس، دیامانتینا، سالوادور دِ بایا، گویاس، اولیندا و اورو پرتو

- پارک ملی ایگواسو

- شهر ریودژانیرو 

 مدارک لازم جهت اخذ ویزا

مدارک لازم:
گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر ٣ قطعه عکس جدید رنگی (زمینه سفید 3*4) معرفی نامه از محل کار با ذکر میزان حقوق (به زبان انگلیسی) صورتحساب بانکی سه ماهه با ذکر تاریخ افتتاح حساب ترجمه رسمی شناسنامه به زبان انگلیسی+ سند مالکیت

شهرها :

تورهای اجرا شده تورهای در حال اجرا
تگ ها: برزیلسائوپائولوریودوژانیروایگواسوتورهای برزیلتور برزیل نوروزتور ریوتور ریودوژانیزوتور ریودوژانیروتور ایگواسوتور آبشار ایگواسوتور سائوپائولوبرزیل جام جهانیتور بازیهای جام جهانی برزیلنوروزتور نوروز 96تورهای عید نوروز 96 دلتابانتور برزیل نوروز 96نوروز 96تقویم عید نوروز دلتاباننوروز 1396تور برزیل سائوپائولوتور ریودوژانیرو96تور ریودوژانیرو برزیل 96تور نوروز 96 برزیلتور سائوپائولو نوروز 96هتل رنسانس سائوپائولوهتل رنسانس برزیلتور برزیل 96تور برزیل نوروز96کلیسای جامع سائوپائولوسائوپائولو نوروز 96تور برزیل دلتابانهتل 5 ستاره برزیلتور نوروزی دلتابانتور 10 شب برزیلتور 10 شب برزیل 96تور 10 شب برزیل 1396تور برزیل 2016تور 10 شب برزیل نوروزتور نوروزی برزیلتور برزیل 1396تور لاکچری برزیل 1396تور لاکچری برزیل عید 96تور لاکچری برزیل نوروز 96تور 10 شب برزیل بهارتو برزیل بهارتور 11 روز برزیلتور 11 روز برزیل نوروزنرخ پرواز برزیلنرخ پرواز تور برزیل نوروزنرخ پرواز برزیل 1396نرخ پرواز برزیل عید 96نرخ پرواز برزیل نوروز 96قیمت تور برزیلقیمت تور برزیل نوروز 96قیمت تور برزیل عید 96قیمت تور برزیل 1396قیمت تور برزیل بهارهتل های برزیل نوروز 96هتل های برزیلرزرو هتل های برزیلتور برزیل با پرواز امارات
وبگذر
اطلاعات تماس
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، شماره 1166، ساختمان دلتابان

دفتر مرکزی:
دفتر تورهای روسیه:
دفتر تور امارات (ویژه همکاران):
دفتر کشور امارات:
نمابر:

426 222 22 - 021
202 902 22 - 021
933 920 22 - 021
123 555 142 - 97+
083 226 22 - 021

Instagram : Deltaban.ir  Telegram : DeltabanAgency
عضویت در سایت جهت اطلاع رسانی تورها
دلتابان
خبرنامه
 
چت آنلاین
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان می باشد.
Follow
Show