جستجو
پرچم
En
رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
  • جام جهانی جام جهانی
  • تور جام جهانی تور جام جهانی
  • تور جام جهانی تور جام جهانی
  • تور جام جهانی روسیه 2018 تور جام جهانی روسیه 2018
  • تور جام جهانی تور جام جهانی
  • تور جام جهانی تور جام جهانی

جام جهانی روسیه


 

 

شناسه هواداری (fan ID

فدراسیون روسیه در خصوص بازی های جام جهانی 2018 در یک اقدام ابتکارآمیز نسبت به یکپارچه سازی فرآیند ورود و شرکت هواداران در مسابقات از کارت شناسه هواداری استفاده نموده و اخذ آن را اجباری کرده است. اما این اجبار برای علاقمندان شرکت در این رویداد بزرگ فوتبالی بین المللی مزیت های قابل توجه و مهیجی نیز دارد. اما قبل از معرفی این مزیت ها، ابتدا ببینیم:

شناسه هواداری یا (fan ID) چیست ؟ شناسه هواداری یا (fan id) یک کارت شناسایی است که شما بایستی طی فرآیند ساده ای آن را درخواست کرده و اخذ نمایید. یعنی شما در کنار بلیت بازی ها برای ورود به استادیوم نیاز به این کارت شناسایی نیز دارید. یا بهتر بگوییم اگر بلیت داشته باشید ولی شهروند روسیه نباشید از ورود به ورزشگاه محروم می شوید. پس خیلی زود به سایت (www.fan-id.ru)  مراجعه کنید و برای صدور کارت شناسایی هواداری خود اقدام کنید. دو نکته در این خصوص را هم فراموش نکنید: اول آنکه اول بلیت تهیه کنید و سپس کارت هواداری خود را درخواست دهید.

 

مزایای کارت شناسایی هواداری
حالا ببینیم این کارت چه مزیت هایی برای دارندگان خود در این سری از مسابقات به ارمغان آورده است.
1-           ورود و خروج به کشور روسیه (بدون نیاز به ویزا)
اولین و مهمترین مزیت این کارت ورود و خروج به روسیه بدون نیاز به هرگونه ویزا است البته در طول مدت برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه 2018 ! توجه داشته باشید که مدت زمان اعتبار کارت هواداری شما بایستی حتما با تاریخ بلیت بازی هایی که خریداری کرده اید یکسان باشد. همچنین مدت اعتبار این کارتها از 10 روز قبل از شروع اولین بازی تا 10 روز بعد از برگزاری آخرین بازی است . پس این کارت حکم ویزا و روادید رسمی چند بار ورود به فدراسیون روسیه را دارد. البته پاسپورت معتبر نیاز دارید با حداقل 6 ماه اعتبار باقی مانده!
2-     استفاده رایگان از امکانات حمل و نقل شهری
دومین مزیت بسیار مفید و کاربردی این کارت آن است که دارندگان آن می توانند از امکانات حمل و نقل شهری (مانند مترو، قطارهای درون شهری، اتوبوس و ناوگان عمومی به غیر از تاکسی) در طول مدت اقامت خود در روسیه استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر به سایت (en.transport2018.com) مراجعه نمایید.
3-     امنیت بیشتر
سومین مزیت خوب این کارت، اطلاعات دقیق میزبان از میهمانان خود برای حفظ امنیت و تامین نیازهای مربوط به دوره اقامت ایشان در فدراسیون روسیه است.

 

زمان شروع ثبت نام شناسه هواداری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
هواداران غیرروسی که برای دیدن مسابقات جام جهانی به روسیه می آیند باید از سایت (www.fan-id.ru)  این کارت هویتی را تهیه کنند. پس از ارائه مشخصات فردی و مشخصات بلیت های خریداری شده در سامانه ثبت شناسه هواداری، این کارت از طریق پست به درب منزل شما به ارسال می شود. اگر هم از این طریق موفق به دریافت کارت خود نشدید نگران نباشید شما در بدو ورود به فرودگاه سن پیترزبرگ به باجه های مخصوص (fan ID) هدایت شده و آنجا با ارائه کد مخصوصی که از سایت دریافت کرده اید کارت خود را دریافت می کنید.

 


 

 


 : References
 https://www.fifa.com/worldcup/organisation/fan-id/index.html -
 https://www.fan-id.ru/registration.html -
 /http://www.flypittsburgh.com -

 

  

 

 

 

شهرها :

تورهای اجرا شده تورهای در حال اجرا
وبگذر
اطلاعات تماس
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، شماره 1166، ساختمان دلتابان

دفتر مرکزی:
دفتر تورهای روسیه:
دفتر تور امارات (ویژه همکاران):
دفتر کشور امارات:
نمابر:

426 222 22 - 021
202 902 22 - 021
933 920 22 - 021
123 555 142 - 97+
083 226 22 - 021

Instagram : Deltaban.ir  Telegram : DeltabanAgency
عضویت در سایت جهت اطلاع رسانی تورها
دلتابان
خبرنامه
 
چت آنلاین
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان می باشد.
Follow
Show