جستجو
پرچم
En
رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
جایگاه کنونی: کشورها » دبی » دبی » آپشنال تورهای دبی

آپشنال تورهای دبی

به شهر رویاها خوش آمدید


 

ورود شما به شهر دبی و کشور امارات، شهری با جاذبه های توریستی منحصر به فرد و بناهایی با شهرت جهانی را خیر مقدم عرض می کنیم.
تجربیاتی همچون، صعود بر فراز بلندترین برج دنیا، تماشای پروژه بی نظیر نخل(جزیره ساخت بشر)، پرواز با هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی بر فراز شهر مدرن دبی، یک شب به یادماندنی در صحرا و ماجراجویی پرهیجان و همچنین خرید از بهترین برند های معتبر دنیا در مراکز خرید عظیم و مجلل منتظر شماست.


تور شهر دبیبا تجـربه تور شهـری هیجان زده خـواهیـد شد زمانیکـه به  نظاره  عظمـت  این  شهـر  رویـایی  می پردازید. تور دبی بهترین راه برای دیدن جذابیت های این شهر زیبا و گردشی خواهد بود. بازدید از مراکز دیدنی و تفریحی  و همچنین مراکز خرید دبی همانند مدینه الجمیرا، جزیره پالم، هتل آتلانتیس، آکواریوم دبی مال، رقص فواره ها، کافه یخ، قایق یات هدف این تور می باشد.به همراه تور لیدر فارسی زبان و سرویس VIP

مدینه الجمیرا - پالم جمیرا - هتل آتلانتیس


تمـاشـای منـطقـه زیبـای مـدینـه الجـمیــرا کـه بــهونیز دبی معروف است وهمچنین جزیره بی نظیـرپالـم جمیـرا (جزیـره ساخـت بشر) کـه از زیباتریـنمنـاطـق دنیــا مـی باشــد و بازدیــد از هتــل رویـایــی آتلانتیس با مونو ریل ویژه پالم (جزیره نخل) ، لحظاتی خوش را برای شما به ارمغان می آورد.

آکواریوم دبی مال -  رقص آب برج الخلیفه
لذت بازدید از بزرگترین مرکز خرید جهان را تنها به مغازه های آن محدود نکنید. آکواریوم دبی مال که در زیر مرکز خرید قرار دارد میزبان مجموعه ای 33 هزارتایی از انواع ماهی ها، کوسه، سمور و کرکودیل از آبزیان است. با تماشای رقص آب فواره ها در دریاچه بزرگ برج الخلیفه همراه با موسیقی، شبی خاطره انگیز را سپری کنید.

قایقYacht- Ice Coffe

 

لحظاتی فراموش نشدنی در دمای منهای 6 درجه همراه با نوشیدنی گرم در کافی شاپ یخ (آیس کافـه) داشته باشیـد و از سپـری کردن ساعاتـی خوش بر روی آب های نیلگـون همـراه با پذیرایی و نوشیـدنی و موزیک های شاد لذت ببرید.

برج العرب


امروز نوبت بازدید از سمبل اصلی شهر دبی، برج العرب است. خاطراتـی به یـاد مانـدنی را با بازدیـد از تنـها هتـل 7 ستـاره جهـان بهمراه نوشیدنـی و صـرف غـذا در رستوران های متـنوع ایـن هتـل ثبت کنید.  هنگامیکه داخل برج می شوید متوجه می شوید که 321 متر ارتفاع، تنهادلیل 7 ستاره شدن این هتل نیست بلکه شما واردلوکس ترین برج دنیا بر روی یک جزیره مصنوعی شده اید.

شام در برج خلیفه

 

هیـجـان چشیـدن طعمـی بـی نظـیـر را در طبقـه 122 بلندتریـن برج جهان تجربه کنید. زمانیکه به پایین نگاه می کنید تحت تاثیر تقابل چشم انگیز صحرا و مدرنیته یک شهر زیبا قرار خواهید گرفت. هر آنچه از زیبایی و بزرگی در ذهن شما است در این برج تداعی می شود.

پارک فراری

اوج هیجان سرعـت در بزرگتـریـن پارک اتومبـیـل رانـی جهـان را با سوار شدن بر سریعترین ترن هوایی جهان در فراری پارک ابوظبی تجربه کنید. دنیای فراری بزرگترین شهربازی سرپوشیده جهان اسـت که در جـزیره یـاس شهـر ابوظـبی قرار دارد. در فراری پارک چنـد مـوزه فـراری و فـروشـگاه وسـایل با بـرند فـراری و بـازی‌هـای شبیه‌ساز رانندگی با ماشین فراری موجود است.

پارک آبی یاس


مفرح ترین تفریحات آبـی را در دنیـای آبـی یـاس همـراه با بـازی های آبی مهیـج در هـوای گـرم ابوظبـی لمـس کنیـد. امواجـی با ارتفـاعسه متر و بازی‌های مهیج دیگر در این پارک لحظات هیجان انگیزو شادابی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.در کنار این پارک رستورانها و مراکـز خرید بزرگـی وجود دارد کـه برای خرید گردشگران بنا نهاده شده‌اند.
IMG WORID
 اولین مقصد توریستی تفریحی در جهانبا پـرواز در دنیـــای خیـــال و هیجـــان انگیـزتـریـن بازی ها و گردش در دنیای زیبای شخصیت های کارتونی کودک درونتان را بیدار کنید. IMG WORLD ازبزرگترین و داغ ترین مقاصد سرگرمی و ماجراجویی توریست‌ها در جهان می‌باشد که در آگوست 2016 افتتاح گردید. شما معنی واقعی هیجان را در کنار دایناسورهای غول‌پیکر و بازی‌های مهیج و وحشت ناک، خواهید چشید.

 کشتی کاتاماران VIP

در ایـن تـور از مناظـر زیبای خور دبــی به همراه شام و موسیقـی زنده لذت ببرید. شـام بوفـه و سرویـس VIP و دو ساعـت موسیـقـی زنــده برروی کشتی همراه باسرویس رفت وبرگشت VIP برای ایجاد لحظاتی به یاد ماندنی در انتظار شماست.

تور هلی کوپتر - تور بالنبا تور هلی کوپتر، دبی را از فراز آسمـان مشاهده نمایید و با خـود، عکس هـای منحصـر به فرد از مناظر زیبا که تا به حال ندیده اید به خانه ببرید.درتور بالن که ازصحرا آغاز شده و دشتها و  شهر  زیبای دبی قابل مشاهده هستند، می توانید غروب و طلوع خورشید را از بالای شهر دبی تماشا کنید.

تور صحرا


ماجراجویی فراموش نشـدنی، سافـاری بر روی تپه‌هـای شنـی،شتر سواری و همچنین لذت بردن از بقیه برنامه ‌های جذاب کمـپ، چـای و قلیــان،نقش حنا و بوفه غذاهای بین ‌المللی و عربی تور سافاریVIP : لذت بردن از سافاری با سرویس اختصاصی  در جایگاه ویژه

 رستوران عربی


تور رستوران عربی در فضایی دلنشین شبـی ماندگـار و خاطره انگیـز را به همـراه غذای بوفـه برای شما بـه ارمغان می آورد.

خانه تئاتر


مرکز اصلی اجرای موسیقی، نمایش و اجرای هنر را از دست ندهید.این سالن تئاتر در مرکز شهر دبی واقع شده و به قلب هنری شهرمعروف است. شکل لنج مانند ساختمان اپرا شاهکاری از معمـاری معاصر است. عظمت سالـن در این خلاصـه می شـود که میتوانـدتا 2000 نفر را در خود جـای دهـد.با اجـرای برنامـه های متفـاوت،ایـن مرکز می تواند خاطراتی بیادماندنی را برای شما رقم بزند.

 پارک دبی

جزو اولین کسانی باشید که از امکانات بی نظیر جدیدترین و مدرنترینپـارک خـاورمیـانـه کـه بـه تـازگـی افتـتـاح شـده ،بهره‌مند می شوید. اینپـارک ازبخـش هـای مختلفی همچـون لـگـولنـد ، بالیـوود ،پـارک هـای آبـیساخته شده از لگو می باشد، میتوانیـد با فرزندانتان زمانی را برای بـازیسپری کنید وپس از صرف غذاها در رستوران های متنوع روز خوشـی راپشت سر بگذارید.

پیست اسکی


لـذت طعـم زمستـان در هـوای گـرم امـارات را بـا اسـکـی ســواری دربزرگترین و مجهزترین مرکز اسکی سرپوشیده خاورمیانه تجربـه کنید. این پیست زمستانی در یکی از بزرگتریـن مراکز خرید جهـان،امارات مال واقع شده که علاوه بر خرید،به شما امکان لذت بردن از انــواع ورزش هـای زمستـانـی ماننـد سورتمـه سـواری و سـورتمـه کشی، کوهنوردی و غار نوردی در داخل غارهای یخی را در دمای منهای 4 درجه سانتیگراد می دهد.

پارک گل ها


تور بـاغ گـل ها، فرصتـی مناسـب برای بازدیـد از بزرگتریـن باغ گـل جهـان با بیش از 45 میلیـون گـل با رنـگ ها و طـرح هـای خیــره کننده در محیطی بسیار زیبا را فراهم می آورد.بازدید از بخش های مختلـف باغ  ماننـد بــاغ  3 بعـدی پروانـه ه«ا با بیش از 15 هـزار نـوع پروانه، قسمت گیاهان دارویی با بیش از 200 گونه گیاه دارویی از سراسر دنیا حس تحسین شما را برمی انگیزد.

نمایشگاه دهکده جهانی

 

نمایشگاه دهکده جهانی دبی نه تنها منعکس کننده فرهنگ و آداب و رســوم مـردم امـارات در مقیــاس منطقــه ای بلکـــه نمایشگر زیبایی و تنوع در مقیاس جهانی است. از برنامه های زنده مخصوص کودکان وجوانان تا کنسـرت هـای بیـن المللـی و اجراهای خیابانی، محیطـی بسیـار مناسـب را  بـرای لـذت بردن تمامی سن ها ارائه می دهد.

 

تور شهری با اتوبوس


شانس بازدید از شهـر دبـی با اتوبوس هـای دوطبقـه را از دسـت ندهیـد. شهـر دبـی هـر دو اصـل سنت و مدرنیتـه را در خود جـای داده و ترکیبی از فرهنـگ کهـن عربـی با معمـاری پویـای معاصـراست. تمام مکان های دیدنی شهر را بازدید کرده و در هر مکان که می خواهید پیاده شده و عکس های یادگاری بیندازید (نقشه راه را از لیدر خود در هتل بخواهید)

تور ابوظبی


بازدید از پایتخت امارات متحـده عربـی و جاذبه هـای توریسـتی شهـردر این تور گنجانـده شده است. شما شاهـد بزرگترین مسجد دنیـاو همچنین بزرگترین فرش دستباف ایرانی خواهید بود. مرکز خرید زیبای مارینا مال با مساحت بیش از 120 هزار متر مربع، هر آنچه را از  یک مرکز خرید انتظار دارید برآورده می کند.  

تور لوکس کشتی یات


در میـان آب هـای نیلگـون، لـذت تفـریـح در لـوکـس تریـن کشتـیکـروز یات  را  همـراه  با  موزیـک هـای  روز  دنیـا  و  ســرو  غــذایبین المللی و نوشیدنی تجربه کنیـد و همچنین می توانید ازحمام آفتــاب بر روی کشتـی لـذت ببرید. با ظرفیـت بین 8  تا  37  نفرمی توانید لحظاتی به یاد ماندنی را در کنار عزیزانتان رقم بزنید.

تور هواپیمای دریایی


با تور هواپیمای دریایی، هیجان بر فراز آب های پر زرق و برق خلیــج را تجـربـه کنیـد و از تمـاشـای مناظـر زیبـای جزیـره پالـم جمیـرا و شهـر زیبـای آسمـان خراش هـا، دبــی ، لـذت ببرید و عکس های به یادماندنی را در اوج آسمان ثبت کنید.

اسکای دایوینگ 

مانند یک پرنده در آسمان جزیره زیبای پالم اوج بگیرید و بدون هیچگونه واسطه طعم واقعی پرواز را بچشید. اسکای دایوینگ دبی این امکان را به شما می دهد.  در ارتفاع 4000 متری از هواپیما به بیرون بپرید تا نهایت هیجان ممکن را تجربه کنید. می توانید از خدمات آموزشی مدرسه اسکای دایو دبی بهره مند شوید و این کار را بصورت حرفه ای انجام دهید. دیدن منظره زیبای جزیره مصنوعی پالم از بالا حسن تحسین شما را برمی انگیزد.

تور جت اسکی- غواصی


خـود را آمـاده سفری ماجـراجویانه با جت اسـکی برروی امــواج زیبــای سواحــل دبــی کنیـد. منـظـره ای متفاوت ازسواحل سفیدرنگ دبی وآسمان آبی شهررا تجربه کنید. سفری هیجان انگیز به دنیای زیرآبو تجربه ای متفاوت از غواصی را در این تور بدست آورید. لذت لمس ماهی ها در زیر آب و دیدن بستر دریا که  پوشیده شده از گیاهان و موجودات دریایی است،حس تحسین شما را برخواهد انگیخت.

 

 


 

 

 

 
 
 آپشنال تورهای دبی - 11
وبگذر
اطلاعات تماس
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، شماره 1166، ساختمان دلتابان

دفتر مرکزی:
دفتر تورهای روسیه:
دفتر تور امارات (ویژه همکاران):
دفتر کشور امارات:
نمابر:

426 222 22 - 021
202 902 22 - 021
933 920 22 - 021
123 555 142 - 97+
083 226 22 - 021

Instagram : Deltaban.ir  Telegram : DeltabanAgency
عضویت در سایت جهت اطلاع رسانی تورها
دلتابان
خبرنامه
 
چت آنلاین
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان می باشد.
Follow
Show